9466 Sockerskål på ..
Sold: SEK 1700
Sold den 20 februari 2023 -
5121 Sockerskål på ..
silver, Italy, weight. 115 g ca, height: 11 cm,
Sold: SEK 350
Sold den 18 augusti 2014 -
4073 Sockerskål på ..
Sold: SEK 3800
Sold den 14 april 2014
5229 Sockerskål på ..
nickel silver, AG Dufva, height: 33,
Sold: SEK 850
Sold den 26 september 2011 -
1620 Sockerskål på ..
Nysilver, Braese, höjd: 35
Sold: SEK 800
Sold den 23 februari 2009 -
8667 Sockerskål på ..
nysilver, invändigt förgylld, höjd: 28
Sold: SEK 150
Sold den 15 december 2008
7107 Strösockerskål..
silver, 1822, höjd: 25, (en fot saknas)
Sold: SEK 2500
Sold den 8 januari 2007 -
3759 Sockerskål på ..
höjd: 26 + sockerströare, Nysilver
Sold: SEK 300
Sold den 27 november 2006 -
2137 Sockerskål på ..
nysilver, 1800-tal, höjd: 32
Sold: SEK 300
Sold den 24 oktober 2005